Нокти долги повеќе од половина метар

4 февруари, 20110
isonnokti

Џез пејачката од САД, Исон Синкфилд своите нокти ги пушта и негува веке 22 години. Најдолгиот нокт е 60 сантиметри, и иако таа неможе да си облече кондури, горда е на својата уникатност и би сакала да ги покаже и во шоуто на Опра. Таа секој месец оди на маникир кој може да трае и по пет часа. На прашањето  како луѓето реагираат на нејзините нокти, таа рекла дека има многу што не ја разбираат, но и онакви кои се воодушевуваат.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi