Нов светски рекорд во ски скокови

24 март, 20110
1111

Видете го неверојатниот скок на Johan Remen Evenson, должината изнесува 246.5 метри

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/