Познати, а фатени на дело. Навистина безобразно!!! Blake Lively

8 ноември, 20110
0

Блејк Ливели е родена на 25 август 1987 година. Таа е американска актерка и модел која ја глумела Серена ван дер Водсен во тинејџерскиот серијал Gossip Girl. Таа, исто така има глумено во  Accepted, The Sisterhood of the Traveling Pants, The Private Lives of Pippa Lee, The Town и Green Lantern..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi