Познати, а фатени на дело. Навистина безобразно!!! Carmen Electra

14 ноември, 20110
0

Тара Леиг Патрик е родена на 20 април, 1972 година, попозната е Кармен Електра. Таа е американски гламур модел, актерка, телевизиска личност, пејачка, и танчерка. Електра славата ја стекнала со појавување во Playboy, потоа во серијата Baywatch и имала неколку улоги во филмовите: Scary Movie, Date Movie, Epic Movie, Meet the Spartans, и Disaster Movie.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş