Познати, а фатени на дело. Навистина безобразно!!! Jelena Veljača

25 октомври, 20110
0

Јелена Вељача е родена на 23 Април 1981 година во Загреб, Хрватска, Таа е позната хрватска и сценарист, во моментов пишува неделна колумна за весникот Недељни Јутарњи.
Вељача е најпозната по улогата на “Маја Жупан” во хрватската теленовела “Ljubav u zaleđu”. Таа, исто така, глумела и во теленовелата “Vila Marija”. А сега ја гледаме како глуми во секси домашно издание.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş