Познати, а фатени на дело. Навистина безобразно!!! Jenna Lewis

26 октомври, 20110
0

Џена Луис e родена на 16 јули 1977 година. Таа позната како поранешен натпреварувач во реалното шоу “Survivor” во Борнео каде завршила на осмото место, и Survivor: All-Stars каде завршила на третото место. А подоцна славата и се зголемила кога во 2004 година се појавила нејзина експлицитна снимката на интернет.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi