Познати, а фатени на дело. Навистина безобразно!!! Jessica Alba

15 ноември, 20110
Jessica Alba

Џесика Алба e роденa на 28 април, 1981 година. Таа е позната американска актерка. Џесика кариерата ја започнала на 13 годишна возраст во филмовите Camp Nowhere и The Secret World of Alex Mack (1994).
Џесика Алба ја сметаат за секс. Таа се појавува во “Hot 100” на Maxim и била прогласена за број еден на AskMen.com на листата на “99 најпосакувани жени” во 2006 година, како и “Sexiest Woman in the World ” според FHM во 2007 година.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş