Познати, а фатени на дело. Навистина безобразно!!! Roxana Díaz Burgos

21 декември, 20110
0

Рокасана Диаз Бургос родена на 20 февруари 1972 година во Каракас. Позната телевизиска актерка и тв ѕвезда од Венуцела. Таа учествувала и во изборот за Мис Венцуела во 1992 година и има работено во многу тв новели, серии и филмови.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber