Познати, а фатени на дело. Навистина безобразно!!! Roxana Díaz Burgos

21 декември, 20110
0

Рокасана Диаз Бургос родена на 20 февруари 1972 година во Каракас. Позната телевизиска актерка и тв ѕвезда од Венуцела. Таа учествувала и во изборот за Мис Венцуела во 1992 година и има работено во многу тв новели, серии и филмови.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma