Познати, а фатени на дело. Навистина безобразно!!! Serena Williams

21 октомври, 20110
0

Серена Вилијамс е родена на 26 септември 1981 година. Таа е американска професионална тенисерка и поранешен светски рекет број 1. Серена станала светски рекет број 1 за прв пат на 8 јули 2002 година. Таа се смета за една од најдобрите тенисерки на сите времиња. Но Серена изгледа ја бива и за боречки вештини во кревет. Погледнете…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi