Само ти „дрндај“ Марина! Весна Змијанац се мажи на есен!

21 август, 20110
zmijanac-v

Весна Змијанац есенва повторно ќе застане на „лудиот камен“. Популарната пејачка ужива во прегратките на нејзиниот избраник Жељко Ристиќ. Двојката се подготвува за свадба и вели дека изјавите на поранешната сопруга на Жељко, Марина, воопшто не ги интересираат!

„Знам дека на многумина им пречи што Весна и јас сме среќни. Бевме со моите деца на одмор во Црна Гора, па потоа кај ќерката на Весна во Атина. Среќни сме, ќе се венчаме и ништо друго не не интересира“, вели Жељко.

Популарната пејачка вели дека воопшто не ја загрижуваат изјавите на Марина, која по медиумите „тресе“ дека Жељко е жиголо, дека е оженет за некоја згодна французинка, дека со Весна е само заради популарност и многу други обвинувања.

„Таа е инфрустрирана жена која нема со кого да комуницира. Измислува секакви глупости бидејќи остана без пари и мисли дека на тој начин може да заработи“, вели Весна и додава дека таа и Жељко често се шегуваат на сметка на ваквите изјави на Марина, за која смета дека е психијатриски случај.

На Весна и Жељко им посакуваме среќен заеднички живот, а на Марина да си најде некоја друга „занимација“, затоа што нејзините обвинувања никој не ги сфаќа сериозно.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit