ВИДЕО: НЛО го осветли небото над Русија

10 мај, 20110
ttt

Уште една чудна појава го осветли небото над Русија, оваа снимка е направена во близина на градот Кизел во Русија, каде можете да видите како некој светлосен објект оставајќи импресивна трага позади себе ја напушта земјината атмосфера на пат кон вселената.

Некои велат дека се работи за сателит кој го лансирале Русите во вселената, што и не е чудно, бидејќи Русите имаат најмалку 100 такви сателити, но сепак некои мислат дека се работи за НЛО кое после одреден престој на нашата планета се упатило надвор во вселената на пат кон дома.

Останува да го погледенте видеото и сами да процените:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi