ВИДЕО:И Русите имаат свој Roswell?

2 јули, 20110
Untitled

Иако навидум изгледа како обичен документарен филм, сепак ова видео наводно било изнесено од руската воена архива.

Но доколку се работи за вистинско видео, тогаш сите претпоставки на времето дека и русите имале контакт со НЛО се вистинити и потврдени.

И ова е едно од тие видеа за НЛО кое повеќе поставува прашања него што ги одговара, погледнете:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit