ВИДЕО: Вонземјани предизвикале бура над Богота

4 јули, 20110
bura

На снимката, која е направена на 21 јуни 2011 над Богота, може да се види НЛО на небото непосредно пред да надојде голема бура. Многумина веруваат дека тоа не е случајност, туку дека се работи за некаков експеримент кој го направиле вонземјаните.
На снимката се видливи објекти кои лебдат во ноќта на небото над главниот град на Колумбија, а невремето следело веднаш по нивното појавување на небото. И нормално следат теориите на заговор кои тврдат дека ова е експеримент кој го прават вонземјаните.
Сепак други мислат дека станува збор за метеролошки екперимент направен од страна на луѓето , додека трети тврдат дека ова е наводно напад од страна на вонземјаните. Додека добиеме докази од материјалните штети кои го направиле вонземјаните од овој напад, можете да го погледнете видеото:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit