Пијано куче :)))

5 јануари, 20120
Пијано куче :)))

 

Двајца сопственици на кучиња се расправале чие куче е поумно.
– Моето куче е многу паметно – рекол првиот – секое утро го чека разнесувачот на весници, му дава бакшиш и ми го носи весникот, заедно со утринското кафе.
– Знам – рекол вториот.
– Од каде знаеш?
– Па, ми кажа моето куче…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber