Ставила Кока Кола на пилешко: После ова видео веднаш ќе одите во кујна

11 февруари, 20150
Ставила Кока Кола на пилешко: После ова видео веднаш ќе одите во кујна

Дека Кока Колата е најдобар освежителен пијалок, тоа сите добро го знаеме.

Меѓутоа, овој пијалок може да ви помогне и за други работи.

Така во онлајн готварското шоу „Готвење со Меј Лин“ ќе видите дека комбинација од сос и Кока-Кола го претвора прженото пилешко во неверојатно вкусен оброк.

Имено, пијалокот на месото ќе му даде перфектен вкус, а кожата ќе биде совршена.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş