Аца Лукас стана дедо!

21 мај, 2018
1

Познатиот фолкер и член на жирито на “Звездите на Гранд”, стана дедо, а веста дека има внука ја добил во текот на еден настап на свадба во Германија.

Miljana, Lukasova ćerka

Неговата наследничка Миљана,која ја има од првиот брак со Светлана, на свет донесе ќерка.

– Во Берлин сум на настап и пресреќен сум. Ќе прославам штом ќе заврши свадбата – изјавил Лукас.

Внуката на Аца Лукас го доби името Миња.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris