2 април, 2020

Радио

Без Роналдо на црвен тепих. Погледнете!

Сите очи во Венеција беа вперени кон вереничката на Роналдо, Георгина Родригез!

Прекрасната бринета (24) облечена во фустан без прерамки, чиј долен дел се состоеше од боди и црна тантела, и го покажа својот задник додека им позираше на фотографите на свечената церемонија на отворањето на Мостра.

Георгина и Кристијано Роналдо неодамна се преселија во Италија каде што тој потпиша за Јувентус во најскапиот трансфер на сите времиња на италијанскиот клуб.Георгина и Роналдо имаат четири деца – Роналдо помладиот и близначките Ева и Матеја, добиени со помош на сурогат мајка, како и биолошка ќерка Алана, која во ноември ќе полни една година.

Следи го постот

  1. Таа го покажа својот задник во Венеција! – Offnet Final

Остави коментар

Почетна // Забава // Таа го покажа својот задник во Венеција!
Горе