11 август, 2020

Причината за тепачката е непозната!

На социјалните мрежи, се појави видео од масовна тепачка на полуголи жени во Мајами, САД.

Инцидентот се случил за време на пролетниот распуст кога на Флорида има многу туристи кои сакаат да си поминат убаво.

Клубовите и баровите беа преполни со посетители, а со оглед на тоа што алкохолот течеше како поток, имаше бројни инциденти.

Причината за тепачката е непозната. На снимките се гледа како жените се тепаат, влечат, гребат и удираат. Редица на возила, вклучувајќи и автобус, постојано им свиреле за да се разделат, но тие не обрнаа внимание на тоа.

Остави коментар

Почетна // Top Story // Полуголи жени се степаа на сред улица! Го запреа сообраќајот, возачите полудеа!
Горе