Полуголи жени се степаа на сред улица! Го запреа сообраќајот, возачите полудеа!

25 март, 20190
zeni

Причината за тепачката е непозната!

На социјалните мрежи, се појави видео од масовна тепачка на полуголи жени во Мајами, САД.

Инцидентот се случил за време на пролетниот распуст кога на Флорида има многу туристи кои сакаат да си поминат убаво.

Клубовите и баровите беа преполни со посетители, а со оглед на тоа што алкохолот течеше како поток, имаше бројни инциденти.

Причината за тепачката е непозната. На снимките се гледа како жените се тепаат, влечат, гребат и удираат. Редица на возила, вклучувајќи и автобус, постојано им свиреле за да се разделат, но тие не обрнаа внимание на тоа.

https://www.youtube.com/watch?v=PMsapG9nfMY

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber