7 години без Пол Вокер: Ќерката Медоу со емотивна објава се сети на покојниот татко…

1 декември, 2020
profimedia-0508391583-830x0


На денешен ден во 2013 година, светот остана без еден од најпопуларните актери Пол Вокер. Ѕвездата од серијалот филмови „Брз и бесен“ почина во сообраќајна несреќа во Санта Кларита, Калифорнија, на 30 ноември 2013 година, заедно со неговиот пријател Роџер Родос.

По повод седмата годишнина од смртта на Пол Вокер, се огласи ќерката на покојниот актер Медоу. Таа објави слика од своето детство на Инстаграм каде може да се види како спие со нејзиниот татко. – Глупав ден за паметење во тага. Денешна прослава на љубов и среќа што ја донесе на светот. Еве фотографија како мојот најдобар пријател и јас „дремеме“

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit