Актерката (23) објави слика од нејзините гради: Само кога сум напалена …

12 ноември, 2020
бела

Бела Торн ги воодушеви обожавателите со голи фотографии од спалната соба.

„Јас го проверувам мојот мобилен телефон само кога сум осамена и напалена“, напиша таа покрај фотографијата на која позира во бела маица без градник. Таа ја крена маицата за да открие добар дел од градите, а на описот додаде дека во моментов работи на нов филм.

„Те сакам“, „Ти си убава“, и напишаа воодушевените обожаватели.
Патем, ова лето, помалку од 24 часа по отворањето профил на платформата СамоФанс (онлајн платформа каде секој што сака може да објавува експлицитна или друга содржина, а другите можат да ја видат само ако платат за тоа), 23-годишната Бела Торн го сруши рекордот на таа страница и заработи милион долари.

После тоа, платформата ги промени деловните правила, односно постави ограничување на максималните донации, но и на максималната претплата. Фановите повеќе не можат да оставаат неограничени донации, но најголемата можна е 100 американски долари. Веб-страницата исто така објави колку корисници на платформата сега смеат да наплатат за ексклузивна содржина, што е бројка од 50 американски долари (до неодамна немаше ограничување).

Ова ги налути сексуалните работници за кои СамоФенс беше единствениот извор на приход во времето на пандемијата и за тоа ја обвинуваа Бела, иако Само Фанс тврдеше дека одлуката не е поврзана со нејзината рекордна заработка.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit