Атрактивната сопруга на Винсент Касел соблече скоро сè. Остави само еден мал детал…

23 декември, 2020
1375416


Сопругата на францускиот актер Винсент Касел, манекенката Тина Кунакеј уште еднаш успеа да ја воодушеви пошироката јавност со своите разголени фотографии. Овој пат таа соблече скоро сè, па Инстаграм се вжешти


Тина Кунакеј, 23-годишна француска манекенка, се најде под лупата на јавноста пред неколку години, кога започна врска со 31-годишниот француски актер Винсент Касел, со кого денес во брак и имаат дете.


Згодната Французинка може да се пофали со одличен изглед, и особено извајана фигура, што ја прави една од најбараните модели во земјата. Секогаш кога ќе се појави можноста, Тина се фали со своите прекрасни облини, а сега истото го стори и за време на традициониот празник во Бразил на почетокот на месецот.


По враќањето во својата татковина, младата убавица за жал се сеќава на својот тропски одмор на бесконечните песочни плажи. Сега на нејзиниот Инстаграм се појави фотографија на која е скоро целосно гола. Тина носи само минијатурни, екстремно тенки танга гаќички, таа е сликана од позади, а градите ги покри со рацете.


Вакво нешто предизвика вистинска вознемиреност на социјалните мрежи, а објавата им се допаднаа на над 130.000 луѓе од целиот свет за рекордно време.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber