Били Ајлиш беше одследена од дури 100.000 луѓе поради оваа слика на Instagram!

30 декември, 2020
били

Американската пејачка Били Ајлиш (19) изгуби 100.000 следбеници на Инстаграм откако објави една фотографија, што очигледно предизвика бурни реакции.

Имено, Били е последната јавна личност што учествува во новиот тренд на Инстаграм во кој обожавателите бараат од своите идоли да објават фотографија од посебен момент.

Токму поради неколкуте фотографии што ги сподели Били, таа изгуби 100.000 следбеници од својот профил. Еден фан откри зошто се случило ова.

Имено, еден обожавател ја замолил да објави фотографија од цртеж со кој се гордее. Таа објави цртеж на женски гради, со коментар по кој беше придружувана од огромен број следбеници.

Во тој момент, еден обожавател на Твитер откри дека бројот на следбеници на Инстаграм одеднаш паднал од 73 милиони на 72,9 милиони. Били го виде тој твит и го објави повторно, па откри дека не се потресе многу од таа загуба.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber