Борко со емотивна порака за својот син, еве како тој го бодреше тато (ФОТО)

5 септември, 2020
borko

Цела Македонија вчера се радуваше на успехот на Борко Ристовски, но најголема поддршка му беше неговото дете.

Синот Душан преку ТВ-екраните го бодреше својот татко, а по мечот, Борко објави еморивна порака.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris