Бракот на Хејли и Џастин Бибер е во криза поради палав свештеник?

24 ноември, 2020
ЈБ

Кавгите во бракот на младата манекен-музичка двојка, 24-годишната Хејли Бибер и 26-годишниот Џастин Бибер, се „шепотеа“ веќе некое време, сепак, судејќи според најновите пишувања на австралискиот портал Who, двојката во моментов се соочува со најголема криза во последните две години се во брак.

Justin Bieber

Имено, според споменатите медиуми, свештеникот кој ја водеше церемонијата во септември минатата година, една година откако ги легализираа односите со матичарот, сега е во средина на скандал за прељуба.

Непослушниот пастор, како што го нарекуваат странските медиуми, Карл Ленц, ја изневеруваше својата сопруга Лора со која беше во брак 17 години, и иако наводно дуото сака да остане на истиот и да работи на подобрување на односите, целиот скандал остави трага во бракот на манекенката и пејачот.

Justin Bieber

Со оглед на тоа дека веќе се знае дека духовноста и верата играат улога во нивните животи, чинот со кој нивниот омилен свештеник, чиј брак го гледаа како пример за својата, ја предаде сопствената сопруга и врската што ја градеа скоро две децении, Хејли и Џастин се многу нервозни, објаснува споменатиот портал.

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit