Бред Пит користел тешки дроги и ја изневерувал Анџелина Џоли со руски проститутки…

11 декември, 2020
profimedia-0226123713


Кога актерите Бред Пит и Анџелина Џоли ја започнаа врската во 2005 година, тие станаа пример за совршен холивудски пар: тие беа убави, елегантни и многу ценети во својата професија. Долго време цветаа рози кај нив, Бред ги посвои трите посвоени деца на Анџелина, 19-годишниот Медокс, 16-годишниот Пакс и 15-годишната Захара и го прошири семејството со неговите три биолошки деца, 14-годишната Шајло и 12-годишните близнаци Нокс и Вивинен. Но,во 2016 година, тие објавија дека се разведуваат, а медиумите шпекулираат дека причината е алкохолизмот на Бред и избувнувањата на гневот што доведоа до неговата жестока кавга со Медокс за време на летот на приватен авион, проследен со Анџелина наводно одлучил да поднесе барање за развод. Порталот CheatSheet откри сега непознати детали од наводната истрага на приватни истражители што Анџелина ги ангажирала додека била во брак, што покажало дека Бред има полоши пороци од алкохолот и дека неговото однесување буквално ја принудувало сопругата да се разведе

Angelina Jolie

Извор близок до поранешните сопружници открил дека Анџелина ангажирала истражители да го следат нејзиниот сопруг затоа што во тоа време во медиумите се шушкаше дека тој ја изневерува со француската актерка Марион Котилард, со која во тоа време снимаше во Лондон. Анџелина сакаше да ја дознае вистината, рече изворот, а истражителите можеа да најдат докази за неверството на Бред, но не само со француската актерка, туку и со руски проститутки! Тој наводно бил снимен неколку пати како се забавува во друштво на проститутки од руска националност и конзумира тешки дроги со нив. Тоа беше шок за Анџелина.

brad i angelina

„Атмосферата што ја откриле истражителите била полна со тешки дроги и руски проститутки. Нејзе и беше кажано дека Бред очигледно бил заглавен во некоја незгодна криза во средниот живот. Очите на Анџелина се затемнија кога го слушна тоа ’, рекол изворот. Наводно, таа знаела за зависноста од алкохол и марихуана на Бред, но тој до тој момент успешно криеше дека консумира тешки дроги. Тоа и доказите за неверство ја донесоа Анџелина на крајот на трпеливоста, заклучи изворот.

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit