Бритни Спирс пресреќна што ќе ги помине предпразничните денови со нејзините синови Џејден и Шон

25 декември, 2020
37229208-0-image-a-63_1608823952456 (1)


Наводно, хит-мејкерката од Токсик била воодушевена што имала шанса да ги види Џејден и Шон во понеделник и вторник оваа недела, бидејќи тие се подготвуваат да ја поминат празничната сезона со нивниот татко. Кевин Федерлајн – кој има основно старателство над обете деца – треба да биде домаќин на децата на Бадник и Божиќ, објави ТМЗ, бидејќи тие се менуваат откако Бритни ги роди децата.

Кевин (42) има две деца со поранешниот Шар Џексон, покрај две деца со сопругата Викторија Принс.

Making it work: Kevin Federline — who has primary custody of both children — is set to host the kids on Christmas Eve and Christmas Day, TMZ reported, as they take it in turns after Britney had the children last Christmas; seen in 2015


Во меѓувреме, Бритни во моментов е заклучена во правна битка против нејзиниот татко Џејми Спирс, за да го отстрани трајно од нејзиниот конзерваториум. Таа повеќе не сака тој да има контрола над нејзиниот живот, како што тоа го стори откако започна нејзиното конзерваторство по нејзиното јавно распаѓање во 2008 година.

Family: Britney gave birth to Sean in September 2005 and one year later welcomed Jayden into the world
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber