Да не знаеш каде да погледнеш прво! Карлеуша го фотографира своето тело на растојание од 5 см

14 ноември, 2020
jelena-karleusa-830x0

Јелена ги истакна своите атрибути, бујните гради, стомакот видливи стомачни мускули, долгите нозе, волшебните облини …

Поп-sвездата Јелена Карлеуша (42) покажа како изгледа нејзиното тело на растојание од само неколку сантиметри, а поблиску од тоа може да ѝ пријде само нејзиниот сопруг Душко Тошиќ.

Јелена ги запали социјалните мрежи со фотографии од своето тело во провокативни комбинации во крупен кадар, но и во долна облека.

Пејачката се пофали со својата волшебна фигура и тело, кои ги донесе до совршенство, а на многу припадници на посилниот пол не им е лесно поради овие кадри.

Карлеуша ги истакна своите атрибути, бујните гради, стомакот со видливи стомачни, долгите нозе, волшебните облини … па нејзините следбеници не знаеја каде да погледнат попрво.

Јелена воодушеви со своите секси изданија, па доби бројни комплименти за нејзиниот изглед, а на нејзиниот сопруг му порачаа: „Блазеси му на Душко“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit