Актерката чувствува ОГРОМЕН ПРИТИСОК поради улогата во новата сезона на хитот кој почнува денес на Netflix

14 ноември, 2020
Screenshot_15

Повеќе од две децении по нејзината смрт, влегувањето на принцезата Дијана во британското кралско семејство е главната тема на долгоочекуваната четврта сезона на хит серијата на Netflix, The Crown“.

Ема Корин, досега малку позната 24-годишна актерка, ја презеде улогата на младата Дијана со мек глас и срамежлив изглед. Но, актерката призна во интервју за „Sunday Times“ дека чувствувала „голем притисок“ поради таа улога во новата сезона што започнува денес, недела.

„Дијана ќе го украде шоуто“, „Едвај чекам“, „Мислам дека на Чарлс и Камила нема да им се допадне оваа сезона“, „Дури и самиот трилер е уметност“, „Ова ќе биде најдоброто нешто во 2020 година“, се само некои од коментарите под прилерот на многу очекуваната серија.

Дајана е претставена како наивна тинејџерка која наскоро станува осамена во улогата на свршеница на принцот Чарлс и поминува време во Бакингемската палата на лизгалки. Дијана страда од булимија дури и пред бракот со Чарлс да стане несреќен: јаде незапирливо и потоа се откажува од храна.

Дајана Спенсер имала само 20 години кога се омажи за 32-годишниот Чарлс во 1981 година, кој како престолонаследник беше под притисок да се ожени што побрзо.

И покрај сомнежите, тој се согласи да ја запроси Дијана, но не ја прекина врската со долгогодишната љубовница Камила Паркер-Боулс.

Дијана загина во сообраќајна несреќа во Париз во 1997 година, а Чарлс се ожени со Паркер-Боулс во 2005 година.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit