Двојна прослава во семејството на Ана Курњикова и Енрике Иглесијас!

17 декември, 2020
енрике

Поранешната руска тенисерка, сопруга на латино sвездата Енрике Иглесијас, на својот Инстаграм профил се пофали дека нивните близнаци Николас и Луси слават 3-ти роденден, а по тој повод ги сподели своите најнови фотографии со обожавателите.


39-годишната Ана Курњикова објави два одделни објави на својот Инстаграм профил и ги посвети на нејзините неодоливи близнаци – Николас и Луси – кои наполнија 3 години. Поранешната руска тениска sвезда, која доби близнаци, но и 10-месечната ќерка Мери, омажена за латино sвездата Енрике Иглесијас, штотуку ги стави бројот три и емотиконот за срце покрај фотографијата.

Под двете фотографии, емотиконот на срцето го остави гордиот татко Енрике Иглесијас.

Инаку, Ана Курњикова и Енрике Иглесијас уште од самиот почеток на нивната врска одлучија дека сè што е поврзано со нивниот приватен живот ќе остане токму тоа – приватно.

Тие ги споделија информациите со своите обожаватели, па дури и втората бременост на славната Русинка не беше позната само на само неколку дена пред породувањето. Сепак, неодоливите кадри и фотографии од нивните мали наследници сè уште се споделуваат тука и таму со нивните обожаватели, на задоволство на сите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit