Џастин Бибер со емотивна порака и го честиташе роденденот на сопругата: „Не можам да поверувам дека си моја“

23 ноември, 2020
dzastin-biber-2-830x0


Хејли Бибер, сопругата на Џастин Бибер, има 24 години. Таа доби бројни честитки, а најмотивирачката секако беше од нејзиниот сопруг. Џастин се огласи на Инстаграм, објави нејзини слики, а потоа го напиша следново.

– Моите очи кон тебе. Моето срце е за тебе. Мојата душа е за тебе. Мојата љубов е кон тебе. Јас сум дома каде и да си. Ти сте моето безбедно место. Јас сум целосно опседнат со тоа што си. Најголема желба е да остарам со тебе. Не можам да верувам дека си моја засекогаш. Среќен роденден – напиша Џастин. За само половина час, овој пост имаше повеќе од милион лајкови

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit