Џенифер Анистон обвинета дека разнишала еден од најславните геј бракови: Таа само се бакна со сопругата на оваа позната актерка!

12 ноември, 2020
profimedia-0479455539

Невината и драга Џенифер Анистон често се наоѓа виновна среде некое љубовно трио. Сега, според многу таблоиди, вклучително и entertaintimes.com, таа речиси го уништи бракот на најпознатата лезбејска двојка во светот. Вамп русокосата, позната на хрватската публика од серијата „Али МекБил“, Портија де Роси, наводно, решила да стави крај на бракот со втората најпозната водителка во историјата по Опра, Елен Деџенерис минатата година, откако водителката и комичарка ја бакна во уста Џенифер Анистон.

Анистон се појави во „Елен шоу“ минатата година, а таа и Елен во еден момент започнаа да зборуваат за контроверзниот радио водител Хауард Стерн. Sвездата на „Пријатели“ и Деџенерис се согласија дека Стерн е всушност многу драга и добра личност иако отсекогаш бил придружуван од имиџот на „непослушно дете на медиумскиот свет“. Анистон тогаш го праша Деџенерис како се појави нејзиниот бакнеж со Стерн на ‘Елен шоу’ бидејќи секако сите беа шокирани што Деџенерис бакнуваше човек во уста, а потоа Деџенерис ја праша актерката кога последен пат бакнала девојка.

Поранешната сопруга на Бред Пит рече дека тој вообичаено не бакнува девојки во уста, по што Деџенерис се наведна напред во обид да ја бакне Анистон. Откако се бакнаа, Анистон рече дека Деџенерис има многу меки усни. Но, оваа невина и смешна интеракција стана извор на неколку гласини.

Набргу откако Анистон и Деџенерис се бакнаа на телевизија, „Нешнл енвајрер“ тврдеше дека Де Роси била љубоморна и бесна. Ѕвездата на сериите „Али МекБил“ и „Скандал“ наводно не можела да го поднесе фактот дека Деџенерис постојано зборуваше за Анистон по нивниот бакнеж.

Изворот потоа за таблоидот изјави дека не би било изненадувачки ако Де Роси реши да се раздели од Деџенерис поради тоа. Сепак, помина цела година и Де Роси и Деџенерис се уште заедно. Всушност, нема знаци дека парот се разведува, а тој инаку е познат по тоа што има еден од најсилните бракови во шоубизисот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit