Џенифер Лопез и Алекс Родригез се почастија со вила од 40 милиони долари

23 август, 2020
aleks i j

Приватниот живот на холивудските ѕвезди секогаш е интересен за јавноста и медиумите, за јавноста е посебно интересно во какви куќи живеат тие.

Светската музичка ѕвезда Џенифер Лопез и нејзиниот свршеник Алекс Родригез се вљубеници во недвижнини.

Неодамна мегапопуларната двојка купила нов летниковец на островот Јужна Флорида познат како живеалиште на супербогати луѓе.

Новата вила На Џеј Ло има 10 спални соби, 12 бањи, лифт, библиотека, винска соба, огромен базен со спа центар, и неверојатен поглед на заливот Мајами.

За новиот дом Џенифер и Алекс издвоиле околу 40 милиони долари.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris