Еден детал од нејзината младост кој никако не може да го заборави: Кејт Мос никогаш не го заборавила бакнежот со оваа легенда!

9 декември, 2020
1202_kejt-mos_ls

Супермоделот Кејт Мос, позната по контроверзниот начин на живот, потсети на еден детал од својата младост, кој никогаш не го заборави. Имено, како девојче, Кејт била маѓепсана од Френк Синатра, а сè уште се сеќава на блиската средба со него.

Кога започна да ги следи стапките на најпознатите манекенки, таа имаше само 21 година, а во тоа време беше позната и по љубовната врска со Џони Деп. Таа отиде на роденденската забава на најпознатата пејачка Синатра со холивудскиот актер, а потоа се случи нешто сосема неочекувано.

Бидејќи беше маѓепсана од Френк поради неговите заносни сини очи и опојниот глас, Кејт се онесвести од блиската средба со него. Сè се случи на прослава пред нејзиното тогашно момче Џони.

– Френк Синатра целосно ме фасцинираше и се онесвестив! Тој сè уште го имаше тој сјај во сините очи. Бев на неговата забава, седев настрана и пушев цигара. Во еден момент ме забележа и тргна и дојде да ме поздрави.

– Тој ги повика своите телохранители така што Џони Деп не можеше да пристапи, а разговорот помина пријатно. Ме праша како сум. Му го честитав роденденот и останав без зборови. Ме бакна во уста и ми ја врати цигарата – се присетува Кејт Мос во едно интервју за „Vogue“.

Имено, во ова интервју за јануарскиот број на списанието Кејт Мос зборуваше за многу детали од нејзиниот живот. Примерок кој допрва ќе излезе, многумина со нетрпение го очекуваат.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit