Единствените кои не му го завртеа грбот: Џони Деп сеуште може да смета на овој познат бренд!

29 ноември, 2020
1357102


Диор реши да го задржи Џони Деп како заштитно лице на неговата колонска вода. Актерот мораше да ја напушти волшебничката франшиза, бидејќи „Ворнер Брос“ го замолија да престане да работи со нив. Диор нормално ја емитуваше својата промотивна порака во која Џони Деп свири гитара на малите британски екрани. Рекламата се емитуваше за време на шоуто „The Great British Bake Off’“.

Johnny Depp

На тој начин, модниот гигант застана на страната на Деп и покрај неговиот пораз пред британскиот суд, кој смета дека магазинот „Сан“ не го клеветил актерот кога го нарекол силеџија поради физичките напади врз Амбер Херд, додека тие сè уште биле во брак. Експертите за односи со јавност сметаат дека Диор требаше да престане да работи со Џони Деп, но тие разбираат зошто тоа не беше така. Компанијата се чини дека се обидува да ја искористи ситуацијата за своја промоција.

Johnny Depp
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit