ЕМИНА ЈАХОВИЌ ДОЛГО МОЛЧЕШЕ! Не можеше повеќе да го задржи тоа во себе и раскажа сè – СТРАШНО!

24 ноември, 2020
837695_emina4_ls

Емина била врзана за нејзиниот дедо, кого го изгубила додека растела па го откри она што го имала на ум по неговата смрт


Пејачката Емина Јаховиќ пласира детали од приватниот живот во јавноста, а сега реши да сподели со сите нешто за кое молчеше со години.

Емина била врзана за нејзиниот дедо, кого го изгубила додека растела, па го открила она што го имала на ум по неговата смрт.

– Мојот прв албум беше посветен за него. Неговото име беше Адем. Сакав тоа име да му го дадам тоа на мојот син Јавуз, а потоа сестра ми се породи девет месеци пред мене и го зеде како друго име за својот син. Тогаш реков, се сеќавам: „О, Боже, невозможно е“ – кажа Јаховиќ.

После тоа се случи уште нешто, а мојот брат успеа да му го даде на синот тоа име. Тогаш реков: “Па, добро, зошто јас не го сторив тоа?” Тој се роди после Јавуз. Се боревме да имаме дел од неговата енергија. Ни остави многу убава карма – додаде пејачката, која со години не живее во родната Србија.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit