Без допир до неверојатната кулминација? Тоа е можно само со ЕРОТСКА ХИПНОЗА! (ВИДЕО)

24 ноември, 2020
hipnoza-1-1536x1186

Ако се направи правилно, ќе доживеете неверојатно искуство со вашиот партнер..
Часовник на ланец што се лула лево – десно, или нишало, се првите асоцијации кога ќе помислите на хипнозата.

Наводно, тоа ни овозможува да одиме во некои скриени делови на мозокот и да ги отстраниме траумите, да видиме некои заборавени работи, да ги исправиме лошите навики, но и да ни донесе оргазам.
Хипнозата всушност може да ви помогне да го искусите најмоќниот оргазам досега. Хипно – сексот, како што сè уште го нарекуваат, е најголемата кулминација.

Може да помогне да се подобри сензуалноста, сексуалните одговори, чувствата и сензацијата, без нужно да се допира до неа.


Како изгледа процесот?
Како и кај обичната хипноза, потребно е лицето да се стави во состојба на екстремна релаксација и тоа е слично на состојбата пред да заспиете.

Исто така, еротската масажа не може да ве натера да направите нешто што не сакате. Општо земено, сесијата ќе започне со разговор (или преговарање) за целите, границите и уверените зборови.

Тогаш хипнотизерот ќе ви помогне да влезете во релаксирана состојба користејќи нешто што се нарекува „индукција на хипноза“. Откако ќе бидете во таа состојба, број на работи можат да се случат врз основа на претходно договореното, што може да вклучува и допир, доколку е таков договорот.


Која е разликата помеѓу аудио порнографијата, еротскиот ASMR и еротската хипноза?
Еротската хипноза и АМСР можат да ви помогнат да доживеете физички сензации со глас и звук. За време на еротската хипноза, влегувате во многу подлабока состојба на релаксација (позната како хипнотичка состојба) отколку кога слушате ASMR.

Што треба да се земе во предвид?
На прво место, безбедноста мора да биде приоритет. Тоа значи да пронајдете експерт кој ќе ве стави во состојба на хипноза.
Оние кои го пробале велат дека доживеале неверојатни оргазми, но дека е сосема нормално дека не можете да почувствувате сè на почетокот.

Понекогаш е потребно време и вежбање, но штом еднаш се опуштите и се препуштите на „вистинските раце“, гарантирано ќе уживате во сексот како никогаш порано.

Се разбира, ова моќно оружје не смее да се злоупотребува, затоа е исклучително важно да изберете некој што има искуство и кој професионално се занимава со вакви потфати. Може да видите и некои примери за тоа како всушност изгледа на YouTube.

Дали некогаш би пробале вакво нешто?

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit