Еве ги сите момчиња на Џенифер Анистон! Ќе ви се заврти во памет со кого сè била!

16 декември, 2020
dzenifer-aniston


Иако Џенифер Анистон беше во брак двапати и беше во многу врски, публиката се сеќава само на нејзиниот брак со Бред Пит. Но, Бред е само еден во низата љубови на Џенифер. Еве ги другите.

Даниел Мекдоналд

Таа се забавуваше со овој актер пет години, во време кога штотуку се пробиваше во Холивуд, тоест пред улогата на Рејчел во „Пријатели“, што ја направи славна. Пред неколку години таа за Њујорк Тајмс изјави дека Даниел и е првата голема љубов во нејзиниот живот. „Тој требаше да биде „оној вистинскиот“, но јас имав 25 години и бев глупава“, рече Џен.


Адам Дуриц

Џенифер излегуваше со овој музичар во време кога таа штотуку почнуваше да снима „Пријатели“, а бидејќи тој исто така се прославуваше во музичкиот свет со неговиот бенд „Counting Crows“, медиумите беа на добар пат да ги наречат „моќна двојка“. Сепак, Џенифер и Адам раскинаа брзо и тие не сакаа да ги откриваат деталите за раскинувањето на јавноста. Можеби тие само помислија дека се на почетокот на својата кариера и мора да се фокусираат на нив, и на крајот Адам заврши со Кортни Кокс, или Моника од ‘Пријатели’ и најдобрата пријателка на Џенифер. Иако таблоидите рекламираа дека Кортни и го украла момчето, самата Џенифер изјави дека токму таа ја охрабрила Кортни да влезе во врска со Адам. Всушност, не и пречеше ни најмалку што нејзината најдобра пријателка е со нејзиниот бифши.


Тејт Донован

Тејт се појави во неколку епизоди од „Пријатели“ како Џошуа, момчето на Рејчел, а интересно е дека Џенифер и Тејт биле заедно во реален живот. Но, за да бидат работите поинтересни, Тејт и Џенифер раскинаа пред да започнат да се емитуваат епизодите со Џошуа, што значи дека Тејт сигурно имал големо срце, но и талент кога издржал да биде на сет со жената што ја сакаше и со која тој беше, а одозгора на се да глуми дека и е момче. И самиот неодамна призна колку му било неподносливо тешко.


Паул Рад

Пол Рад се појави и во неколку епизоди на „Пријатели“, во улогата на Мајк, момчето на Фиби Бафај. Во 1998 година, тие го снимија филмот „Објект на обожавање“ во кој Пол глумеше геј пријател на Џенифер, но во реалноста тие брзо паднаа во романса која не траеше долго, но тие секогаш имаа само пофални зборови едни за други, особено затоа што години пред и по нивната врска, тие беа други добри пријатели, како и колеги.


Бред Пит

Бред Пит се појави и во „Пријатели“, иако само во една епизода, но доволно беше да заискри меѓу Бред и Џен бидејќи тие само се запознаа на снимањето на „Пријатели“. Додуша, Бред во тоа време беше со Гвинет Палтроу, со кого исто така беше верен, па не беше во предвид да бидат заедно, но четири години по таа епизода, Бред и Џен се сретнаа повторно, овој пат и двајцата сами. Всушност, нивните менаџери, кои инаку се пријатели, им го сместија првиот состанок и не е ни чудо што помислија дека Џен и Бред ќе бидат совршена двојка бидејќи медиумите веднаш ги нарекоа легендарна двојка.


Винс Вон

Снимањето на филмот, „Раскинување“ од 2006 година, кој следеше точно една година по раскинувањето со Бред, го запозна Винс и беше со него, иако во почетокот и двајцата се обидоа да ги побијат гласините дека се гледаат. Во одреден момент тие признаа дека се заедно, но дека во меѓувреме раскинаа и така со една изјава го решија прашањето за нивната врска и прашањето за раскинување. Тие едноставно не им дадоа на медиумите премногу причини да пишуваат за тоа и тие исто така останаа добри пријатели. Сепак, неколку години подоцна Џенифер призна дека врската се покажала како исклучително важна за неа затоа што ја вратила во живот и и го дала токму она што и требало во тоа време.


Џон Мајер

Иако малку знаеше за неговата музичка кариера, Џенифер и Џон паднаа во романса веднаш штом се запознаа на Оскарите. Наскоро тргна со него на неговата британска турнеја, а папараците ги следеа до истоштеност. Врската на крајот брзо се расипа, а Џон кажуваше дека тоа е негова вина, додека Џен изјави дека врската била добра колку што можела да биде. Таа додаде дека луѓето понекогаш во животот знаат дека врската не работи и дека е можно дури и двајцата да мислат дека треба да бидат со некој друг, но тие едноставно не можат да раскинат затоа што се сакаат премногу. Дека имало љубов во нивната врска, сведочи и фактот дека тие се помирувале, но секој пат тие повторно ќе раскинеле и Мајер би заклучил дека проблемот е во него.

Џастин Теру

Џенифер и Џастин први беа пријатели со години, потоа започнаа да излегуваат и во 2011 година ја објавија свршувачката. Тие ја планираа венчавката веќе три години и се обидоа да ја направат што е можно поприватна. Имено, тие ја одржаа венчавката во нивниот двор, а гостите не знаеја ниту дека доаѓаат на венчавката. Мислеа дека тоа е само забава за роденденот на Џастин. Додуша, на оваа венчавка беа поканети и многу славни личности, но никој досега не објавил ниту една фотографија од неа. За жал, три години после тоа, тие раскинаа без да кажат ниту еден збор на темата развод. Која година после тоа повторно се сретнаа за да го одбележат погребот на обичното куче што го имаа, а кое го искусија како дете. Тие обично се дружат приватно и се следат едни на други на Инстаграм, па се чини дека се навистина добри пријатели.


Но, ако ја прашате Џен, таа ќе каже дека нејзините односи, а особено нејзините бракови, не биле неуспешни. Таа верува дека и двата брака биле успешни, но дека луѓето доаѓаат во период во нивната врска кога ќе се запрашаат: „Дали сакаме да бидеме среќни?“, а среќата понекогаш не функционира во таа врска и затоа луѓето треба да продолжат понатаму.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit