Еве што правеше Меган само неколку дена пред да ја објави свршувачката со принцот Хари! Имаме и слика …

23 ноември, 2020
меган

Вистина, Меган Маркл (39) е член на британското кралско семејство, но дури и сега кога се пресели во САД (и сè уште има цела армија кујнски персонал), таа сè уште знае како да го подготви совршениот американски празник за Денот на благодарноста.

Денот на благодарноста, омилениот празник во САД, паѓа овој четврток. И најпознатата американска принцеза Меган сигурно веќе се фрли на подготвување празник за своето мало семејство, далеку од дворски луксуз и крути традиции.

Пред само три години, војвотката од Сасекс во Лос Анџелес го прослави Денот на благодарноста со нејзината мајка Дорија Рагланд. Неколку дена подоцна, таа се врати во Лондон, каде што заедно со принцот Хари ја објавија својата свршувачка со светот на 27 ноември 2017 година.

image

Сега, од друга страна, таа го поминува Денот на благодарноста со своето мало семејство, и таа и Хари се подготвуваат да му го организираат на синот Арчи најсветлите празници во американската и британската традиција.

Меган, која се обиде да ја воведе американската традиција на британскиот двор на нејзината свадбена церемонија (на пример, да се спротивстави на правилата за возење со кочии и да избере песни за црква), сега ќе го прослави својот омилен празник со Хари и малиот Арчи кога ќе биде далеку од Судот.И секако ги воодушеви со нивните веќе добро познати кулинарски вештини поврзани со подготовката на мисирка.

image

Имено, Меган на фотографијата на својот сега избришан Инстаграм, непосредно пред објавата за свршувачката со принцот Хари, откри дека таа е вистински мајстор кога станува збор за печена мисирка. Поранешната актерска sвезда сподели фотографија од спектакуларното печење во 2016 година. Таа се присети на својата кулинарна слава, деновиве пред да стане принцеза и призна дека се чувствува под притисок да се надмине себе си.

image
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit