ФОТО: Каролина Гочева на прошетка во Преспа со нејзината мајка

9 декември, 2020
karolina

Нашата најпозната пејачка Каролина Гочева ретко споделува детали од својот приватен живот на социјалните мрежи, а особено кога станува збор за нејзиното семејство, јавноста речиси и не знае ништо.

Но, Каролина во неколку прилики истакна дека најголемата поддршка ја добива токму од членовите на семејството, особено од нејзината мајка Светлана и сестрата Александра.

Instagram

А, токму вчера на нејзиниот профил на Инстаграм сподели фотографија на која позира со мајка си и уште една нивна пријателка.

На фотографијата може да се забележи дека тие уживале на брегот на Преспанското Езеро…

Погледнете:

Instagram
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit