(ФОТО) „СТАНАВМЕ РОДИТЕЛИ!“ Сораја објави среќни вести, следбениците и честитаат: „Малото е премногу слатко!“

29 декември, 2020
сосо

Старлетата Сораја Вучелиќ е позната по низата естетски операции кои целосно го сменија нејзиниот изглед, а своите следбеници на социјалните мрежи редовно ги воодушевува со фотографии на кои во преден план се нејзините екстремно бујни гради.

Но, овој пат таа ги воодушеви следбениците со среќната вест, а тоа е дека „стана мајка“.

Таа ја претстави својата мала кучка Бура, а придружниците не го криеја својот ентузијазам.

Така, Сораја во еден коментар се пофали дека „станала мајка“, додека некој одушевено напишал: „Па, станавме родители!“. Сите се согласија дека кучката е премногу слатка.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber