Луна објави заедничка фотографија со Марко, еден детал привлече внимание, се однесува на Анастасија!

29 декември, 2020
луна

Луна Џогани и Марко Миjковиќ ја напуштија Србија. Отидоа да презимат на Јахорина, а снимките и фотографиите на Инстаграм сведочат дека таму уживаат.

Луна изјавила дека е таму каде што е рајот на Марко, и тие двајца се препуштиле на зимската идила.

Секако, следеше заедничка фотографија. Имено, Луна објави фотографија на која позира со Миjковиќ, а она што многумина го забележаа е дека користела филтер создаден од Анастасија Ражнатовиќ, со кого Луна се дружеше.

Еве ги фотографиите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber