Фотографијата на Тејлор во венчаница ги разбуди сомнежите кај луѓето, а дополнително ги разгоре коментарот од семејството!

11 декември, 2020
download-1


Тејлор Свифт го најави својот нов албум со фотографија на која носи венчаница, што ги натера нејзините обожаватели да помислат дека се омажила за eо Алвин.


Пејачката Тејлор Свифт (30) оваа недела ги изненади обожавателите со новиот албум „Evermore“, кој го објави во четвртокот на полноќ, а една од фотографиите што ги објави на Инстаграм ги разгори гласините за венчавка.


Пејачката позираше во фустан кој наликува на венчаница, па затоа многу нејзини обожаватели навикнати на тајни пораки во нејзините спотови и песни, заклучија дека се омажи за актерот eо Алвин (29) со кого е во врска од 2016 година.


Фустанот не е официјално венчаница, но е креација на брендот Zimmermann.

Но, тоа не ги замолкна гласините и тие дополнително се разгореа од коментарот на член на неговото семејство за „Мејл Онлајн“.

„Извинете, но нема да кажам ништо“, рече низ смеа, што многу обожаватели на пејачот го зедоа како потврда за нивните шпекулации.

Некои обожаватели отидоа чекор подалеку и заклучија на Твитер дека парот има тајна ќерка по име Вилоу, што е насловот на една од песните на новиот албум на Тејлор.

Патем, ова не е прв пат обожавателите на пејачката да донесуваат заклучоци за нејзината врска со Алвин врз основа на нејзините песни. На почетокот на овој месец, таа предизвика гласини за венчавка со повторно издавање на нејзината песна „Love Story“, во која таа смени дел од текстот.

Стихот „само кажи да“ го заменила со „ти рече да“, што многу фанови го зедоа како потврда за нејзината свршувачка со Алвин, додека сега и тоа е поврзано со гласините за венчавка.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit