Генијален трик: Еве како е најдобро да се стават сијаличките на еклата за да изгледа „БОГАТО“

11 декември, 2020
dreamstime-s-27827933

Клер Хупер (46) објасни за TikTok дека ставањето сијалички во круг е погрешен начин. Таа на видеото покажа како го користи методот „цик-цак“ за да ги стави своите сијалички

Поранешната професионална декоратерка на елки предизвика контроверзии на социјалните мрежи откако ги сподели своите совети за правилно поставување на сијалички.

Клер Хупер (46) од Брадфорд, Западен Јоркшир, објасни за TikTok дека ставањето сијалички во круг е погрешен начин. Таа на своето видео покажа како го користи методот „цик-цак“ за да ги обеси своите сијалички.

– Ако ги ставите сијаличките во круг, тоа не е во ред. Декорирањето новогодишни елки беше дел од мојата работа. Ние го користевме методот на цик-цак. Тоа значи дека не трошите сијалички околу задниот дел на вашата елка“, рече Клер.

Нејзиното видео беше прегледано повеќе од 2,4 милиони пати и доби повеќе од 116 000 лајкови. Сепак, многу луѓе исто така ја изразија својата критика.

– Ништо во мојот живот не ме разбесни толку. Елката треба да има сијалички околу себе – беше еден коментар.

„Ние не прескокнуваме ниеден дел“, додаде друг.

Но, имаше и луѓе кои напишаа дека се воодушевени од идејата и со задоволство ќе ја испробаат.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit