Голема исповед на Роберт Патинсон: Новиот „Бетмен“ има многу неизвесност, но тој смета дека е добра работа! Еве зошто!

19 ноември, 2020
Screenshot_1

Роберт Патинсон е несомнено еден од најбараните актери од неговата генерација. 34-годишниот англиски актер се прослави кога глумеше со Кристен Стјуарт во американската серија романтични филмови со фантазија заснована на романот на Стивен Мејер, Самрак.

Иако Роберт оттогаш стана финансиски безбеден и заштитен знак на голем број брендови, тој за „The Independent“ призна дека сè уште постои голема неизвесност. Сепак, тој рече дека смета дека тоа е добра работа затоа што го спречува да има големо его.

Поранешното момче Кристен Стјуарт изјави дека луѓето обично стануваат вообразени кога ќе се кажат само добри работи за нив. Патинсон додаде дека не му е јасно зошто денес има уште актери кои имаат големо его. „Секој знае кој си, секој знае дека си само залуден морон, а тоа е она што е секој актер“, објасни тој.

Роберт Патинсон дури ѝ откри на публикацијата дека тој дури и не знае што прави секогаш кога снима филмови. Актерот тврди дека никогаш не бил сигурен во своите настапи во минатото, но си ветил себеси дека ќе научи како подобро да го работи својот занает.

Да потсетиме, Роберт игра во најновата верзија на „Batman“, која ќе се појави во кината на 4 март 2022 година, во главната улога, па се чини дека актерот го научил својот занает кога добил можност да игра лик кој има таков култен статус.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit