ГОРАТ СОЦИЈАЛНИTE МРЕЖИ : Познатата актерка предизвика бес кај јавноста со несовесна објава

28 декември, 2020
Screenshot_2

Поради дрвената декорација на боровото дрво на која е врежана „нашата прва пандемија 2020“, ѕвездата од култната серија „Friends“ се најде на удар на критиките.

Џенифер Анистон сподели фотографија од своето украсување на социјалните мрежи, но за возврат доби остри зборови. Ја нарекоа заштитена поради нејзината sвездена позиција и го прогласија за глупаво ова однесување.

„Да живее нашата прва пандемија во 2020 година, кога починаа милиони луѓе. Ајде да го обележиме тоа на Божиќните украси “, саркастични се некои.

„Некои луѓе ги загубија своите семејства, но Анистон покажува колку може да биде симпатична“, додаваат други.

Некои, пак, застанаа во одбрана на актерката, изјавувајќи колку всушност помогнала во пандемијата, други истакнуваат дека веќе виделе или добиле слични украси, а трети сметаат дека можеби актерката сакала да снима оваа година за идните генерации.

Во секој случај, објавата повеќе не е видлива на социјалната мрежа на актерката.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber