Хали Бери одговори на коментарите дека е лоша во кревет!

27 ноември, 2020
profimedia-0349300455


Љубовниот живот на американската актерка, 54-годишната Хали Бери, честопати беше во центарот на вниманието на медиумите во последните месеци, а откако неодамна призна дека го доживеала своето прво сексуално задоволство кога имала само 11 години, Хали сега е прозвана дека наводно е лоша во кревет. Имено, за време на шоуто ‘Fox Soul’s Cocktails With Queens’ Лиза Реј Мекој и нејзините ко-водители Клаудија Џордан, Вивика А. Фокс и Силеена Џонсон прво разговараа за тоа дали 53-годишната кантавторка Тони Брекстон е добра во кревет.

„Тони Брекстон имаше неколку добри момчиња“, рече Џордан, алудирајќи дека мора да биде добра во кревет, на што ЛизаРеј потоа одговори: „Не знаеме што прави во спалната соба. Може да биде како Хали Бери. Кога Џордан ја замоли ЛисаРеј да разјасни дали инсинуирала дека Хали е лоша во кревет, таа рече: ‘Така велат. Го прочитав и го слушнав тоа ‘. Овој разговор наскоро се прошири на социјалните мрежи, а самата актерка реши да одговори на гласините.


„Прашајте го мојот човек Ван Хант, тој ќе ви каже сè што треба да знаете“, рече 54-годишната девојка на својот профил на Твитер со емотикон смеејќи се и плачејќи, негирајќи ги гласините дека е лоша во кревет. Да потсетиме, Хали, по тројцата неуспешни браќа зад неа, неодамна повторно најде љубов во прегратките на четири години помладиот пејач Ван Хант.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit