Хари и Меган започнаа терапија за парови: Ако ова не успее се предвидува дека бракот нема да трае уште долго

22 декември, 2020
se-za-ljubovta-na-princot-hari-i-megan-markl-293839

Иако веќе некое време се пишуваше дека бракот на Меган Маркл и принцот Хари виси за конец, сега се чини дека работите станаа навистина сериозни. Така, таблоидот National Enquirer тврди дека принцот Хари успеал да ја убеди Маркл да оди со него на терапија за парови и ако тие не ги постигнат посакуваните резултати со оваа одлука, тешко дека ќе преживее нивниот брак, во кој тие не се ни три години.

Извор за таблоидот изјави дека принцот Хари почнува да жали за својата одлука да се пресели во САД и да биде далеку од семејството. На крајот на краиштата, војводата од Сасекс се чувствува како затвореник во неговиот дом вреден 14 милиони долари во Санта Барбара. „Тој се плаши дека направил страшна грешка, но Меган му нареди да се повлече и да ја искористи оваа можност еднаш во животот да се оддалечи од задушувачката сенка на монархијата и да сврти милиони истовремено“, рече изворот.


Во меѓувреме, принцот Хари и Маркл се борат и за нивниот публицитет. Принцот Хари сака да живее по приватно во САД, но Маркл е решена да остане во центарот на вниманието. Што и да направи, таа е обвинета дека сака публицитет, па заработи негативни критики со последниот видео повик што таа и Хари неодамна го испратија во добротворни организации во Лондон и САД. Таа и принцот Хари доставуваа храна и на сиромашните и се погрижија да добијат публицитет од тоа. На ист начин, Маркл напиша за својот абортус за да добие симпатии во јавноста.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit