Холивудската убавица ја исмеја младата милијардерка Кајли Џенер и доби голема поддршка: „Ја реши!“

10 декември, 2020
Screenshot_1

Шарлиз Терон ја објави својата фотографија на нејзината ќерка нашминка покрај сликата на популарната ријалити sвезда Кајли Џенер.

Актерката Шарлиз Терон (45) често објавува фотографии на кои се гледа како нејзините ќерки се шминкаат, а сега направи интересна споредба.

Имено, Шарлиз сподели слика од минатиот месец на Twitter и Instagram и покрај неа ја стави онаа на ријалити sвездата Кајли Џенер (23) и ја означи. „Која е која?“, напишала актерката.

Урнебесната објава на Шарлиз ги насмеа нејзините бројни следбеници. „Ова е сè“, „Најдобра си“, „Ја слушам Кајли како плаче“, „Ти си подобра“, „Растури“, „Природно наспроти пластика. Се разбира, природното секогаш победува“, „Еден исклучително мултиталентиран, широк опсег, оскаровец“. ..добро, другата е само Кајли Џенер “, коментираат тие. Некои истакнаа дека им е драго што Терон стана многу поактивна на социјалните мрежи.

Додека обожавателите на актерката ја исмејуваа Кајли, таа сè уште не се огласи да открие што мисли за оваа фотографија. Шарлиз има 6,4 милиони следбеници на Instagram а Џенер 202 милиони.

Патем, Терон ги има ќерките Џексон (8) и Август (5) кои ги посвои.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit