„Исплива“ сцена од смртта на Аркан: По 20 години се дозна како изгледало убиството на мафијашот!

17 декември, 2020
csm_arkan-foto-youtube_6c68a99c73

Улогата на антихеројот Тигар, инспириран од Жељко Ражнатовиќ, кој ќе биде брутално убиен во првата епизода од серијата „Клан“, ќе ја игра актерот Петар Бенсина.

– Бенсина игра мафијаш кој со сопругата доаѓа во хотел во Белград во првата епизода. Додека неговата сопруга ја разгледува гардеробата во бутиците, Тигар е брутално ликвидиран. Во таа сцена, многумина ги препознаа Цеца и Аркан, иако нивните ликови во серијата се појавуваат под други имиња – открива извор близок до продуцентите и додава дека ова е многу интригантна тема.


– Досега ниту еден филм или серија не се занимаваше со тоа убиство, па затоа за нас беше интересно да направиме реконструкција на целиот настан и да го вклучиме во серијалот

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit